_

درباره ما

_
آکادمی ترید برای زندگی

با سلام و عرض ادب و احترام

مفتخریم در «آکادمی ترید برای زندگی» همراهتان باشیم تا حاصل تجربیات، کوشش‌ها و فعالیت‌های خود را با شما به اشتراک بگذاریم.

آنچه آکادمی ترید برای زندگی به دنبال آن است، نشر دیدگاه ترید به عنوان یک کسب و کار برای زندگی کردن است. کسب و کاری که شما را به سمت زندگی بدون استرس، شادتر و پر ثمرتری هدایت کند.

مطالب این مجموعه با صرف وقت و تلاش اعضای آکادمی ترید برای زندگی و پرداخت هزینه‌های مادی بدست آمده‌اند و امیدواریم از آن‌ها نهایت بهره را ببرید. در این راستا نیاز دیدیم در چند بند اندکی بیشتر درباره خودمان، هدف و فلسفه کارمان در آکادمی ترید برای زندگی با شما دوستان صحبت کنیم؛ پس همراه ما باشید و پیشاپیش از وقتی که دراختیار ما قرار می‌دهید متشکریم.

مقدمه

_

آمارها در سراسر جهان نشان می‌دهند که بسیاری از افراد بعد از صرف هزینه‌ و وقت زیاد برای کسب سود از بازارهای مالی به نتایج مد نظرشان نرسیده‌اند و حتی متاسفانه اکثریت با ضررهای بسیار سنگین از بازار خارج شده‌اند و برای همیشه عطای معامله‌گری را به لقایش بخشیدند.

احتمالا بسیاری از شما نیز تمام راه‌های ممکن را امتحان کرده باشید و ناامید، عصبانی و نگران بوده‌اید!
احساس کرده باشید که چیزی را از قلم انداخته‌اید یا دست کم یک جای کار لنگ می‌زند!
با اینکه مطمئن هستید دانش تحلیل فنی و بنیادی را به خوبی فرا گرفته‌اید اما می‌دانید که اگر حلقه مفقوده دیگری را پیدا کنید یک جهش مثبت در نتایج تریدتان رخ خواهد داد!

 حال، “آکادمی ترید برای زندگی چی میخواد بگه؟ و چرا به سراغ این مجموعه بیام؟”

پیش از این که خودمان را معرفی کنیم باید با صراحت بگوییم: حتی یک کلمه از حرف‌هایمان را باور نکنید.

هر انسانی منحصر به فرد است؛ افرادی که از این مجموعه بازدید می‌کنند شخصیت، عقاید و تجربه‌های ترید متفاوتی دارند. علاوه بر این، همین حالا که این متن را می‌خوانید می‌دانید که دنبال چه چیزی می گردید یا می‌دانید که دنبال چیزی می‌گردید یا می‌دانید که دنبال همان حلقه مفقوده هستید.

اگر گزاره‌های بالا درست باشد پس مطالب ما را بخوانید اما هنوز آن‌ها را باور نکنید. تمام مطالبی که در مجموعه آکادمی ترید برای زندگی منتشر می‌شود تنها تجربه شخصی ما و نقل از بزرگان این عرصه است پس پیش از به باور رسیدن، ابتدا خودتان درباره آن‌ها تحقیق کنید. این مطالب برای ما بسیار موثر بود (و به همین دلیل آن‌ها را به اشتراک می‌گذاریم)، برای اشخاص دیگری هم راه‌گشا بود و بنابراین این شانس برای شما هم وجود دارد. اگرچه تا زمانی که این مطالب را خودتان به‌طور کامل به کار نبرید متوجه اهمیت و کارآمدی آن‌ها نخواهید شد.

اگر می‌خواهید چیزی که به دنبالش هستید کارآمد واقع گردد ابتدا باید به خودتان باور داشته باشید و در کنار آن به عمق مطالبی که به اشتراک گذاشته می‌شود بیندیشید. زمانی که به این مطالب باور پیدا کردید بایستی باور کنید که تنها شما مسئول رقم خوردن نتایج شگفت‌انگیز زندگیتان هستید چون تنها شما می‌توانید برای موفقیتتان تغییرات لازم را ایجاد کنید.

اگر گفته‌هایمان را قبول دارید (که امیدوارم داشته باشید)؛ پس، از صمیم قلب می‌گوییم:

به آکادمی ترید برای زندگی خوش آمدید.

درباره ترید برای زندگی

_

شهاب، علی و مجتبی هستیم؛ مدیران این مجموعه آموزشی موفقیت در بازارهای مالی.

چه به دنبال حلقه مفقوده هستید و چه گذری به این جا سر می‌زنید، در هر دو حالت برای وقتی که می‌گذارید و از مطالب ما بازدید می‌کنید متشکریم. همچنین امیدواریم که همه بتوانند بعد از خروج از این مجموعه به زودی یا در آینده نزدیک آنچه که به دنبالش بودند را بدست آورند.

باور داریم برای شمایی که در حال جستجو و تحقیق هستید اینجا همان جاییست که دنبالش می‌گشتید چون معتقدیم تریدرها در ترید برای زندگی می‌توانند از طریق روش‌های متداول و غیر متداول به نتایج مثبتی دست یابند. از این رو از شما دعوت می‌کنیم که با ذهنی باز از مطالب لذت ببرید. از کنار این حرف‌ها هم گذر کنیم ثابت شده است که آموختن بایستی به صورت سرگرمی باشد و هرچه بیشتر لذت ببرید، بیشتر خواهید آموخت.

ایده و هدف ترید برای زندگی

_

ترید برای زندگی درباره معامله در بازارهای مالی و البته بسیار فراتر از آن است. ترید برای زندگی می‌خواهد بگوید که چطور یک فرد با نگرش صحیح، تعهد و روانشناسی می‌تواند در مسیرش به موفقیت برسد. حتی مهم نیست که شما علاقه‌مند به ترید هستید یا نه؛ داشتن ذهنیت صحیح می‌تواند بهترین ابزار شما برای رسیدن به موفقیت باشد.

صادقانه بگوییم، این مجموعه برای تریدرهای مصمم است نه برای افرادی که می‌خواهند سریع پول‌دار شوند.

بنابراین به جای رویاپردازی از شما دعوت می‌کنیم که در مسیر درست شروع کنید. این مسیر را به عنوان یک حرفه نگاه کنید، تمام افسانه‌هایی که از ترید در ذهن دارید را دور بریزید و این طرز تفکر که ترید فقط یک منبع درآمد جدید است را فراموش کنید؛ چون زمانی که آن را به درستی انجام دهید به چیزی بیشتر از یک منبع درآمد دست خواهید یافت.

بایستی خاطر نشان کرد که شما روزهای خوب و روزهای بدی خواهید داشت. توانایی شما برای گذر از هر دو موقعیت اهمیت دارد. قطعا نمی‌توان در ابتدا و به سرعت مسیر درست را در پیش گرفت، قطعا نمی‌توان همیشه عالی بود اما باید با تلاش به مسیر درست قدم گذاشت. زمانی که شما این تلاش را در زندگیتان پیاده سازی می‌کنید… در هر روز، تحول رخ می‌دهد. این چنین تغییر اتفاق می‌افتد… و زمانی که به آن مرحله رسیدید فقط ادامه دهید… به یاد بیاورید که برای چه شروع کردید.

روانشناسی معامله‌گر (تریدر) و روش‌های معامله بر مبنای روانشناسی موضوع اصلی کار این مجموعه است اما تاکید می‌کنم که داشتن برتری معاملاتی در بازارهای مالی نیازمند انضباط، یک استراتژی سفت و سخت و دانش تحلیل تکنیکال دقیق است. تمام این تاکیدها در سراسر مجموعه و کارگاه‌های آموزشی ما دوباره تکرار می‌شوند.

به یاد بیاور برای چه شروع کردی!

تمرکز سایت ترید برای زندگی

_

آکادمی ترید برای زندگی یک مجموعه آموزشی با تمرکز بر روی قیمت، بازار و روانشناسی است.

 قیمت

در بازارهای مالی قیمت یا بهتر بگوییم تحرک قیمت (Price Action)، بیان‌گر جهت حرکت قیمت در یک ورقه بهادار یا ابزار مالی است. باورش سخت است اما قیمت در هر ورقه بهادار دارای شخصیت است و بر طبق الگوهای مشخصی رفتار می‌کند. گویی قیمت دارای قلب است و با نرخ مشخصی ضربان می‌کند یا دارای احساسات است که در زمان عصبانیت با سرعت بیشتری حرکت می‌کند.

 روانشناسی بازار

بازار همواره میدان نبرد خریداران و فروشندگان است زیرا در هر لحظه هر کدام می‌خواهند در برابر دیگری پیروز شوند. روانشناسی بازار فرآیند درک تفکر خریداران و فروشندگان است. مهم این است زمانی که رهبر بازار را پیدا کردید فقط به دنبالش بروید و برد در همان نزدیکی خواهد بود.

 روانشناسی معامله‌گر

معامله‌گری (تکنیکال یا فاندامنتال) تنها ۱۰ تا ۲۰ درصد از راه موفقیت است. باقی، داشتن انضباط و توانایی پیروی از قوانین است. خب، به ظاهر ساده به نظر می‌آید اما داشتن انضباط و توانایی پیروی از قوانین می‌تواند به مرور حتی از یک تریدر معمولی هم کمتر شود بدون اینکه خودتان هم متوجه شوید.

فلسفه فعالیت ترید برای زندگی

_

بر طبق اصل پارتو (Pareto) که به قانون ۸۰-۲۰ یا قانون اقلیت‌های حیاتی هم مشهور است، ۸۰ درصد از اثرات از ۲۰ درصد علل ناشی می‌شوند. آکادمی ترید برای زندگی مدافع این اصل است؛ ما قویا اعتقاد داریم برای تبدیل شدن به یک تریدر موفق نیاز ندارید که همه چیز را درباره بازار بدانید.

در مقابل ترید برای زندگی می‌خواهد به شما کمک کند که بر روی فرآیند تمرکز کنید نه نتیجه.

ما بسیار بر روی روانشناسی معامله تاکید داریم زیرا ثابت شده که معامله‌گری ۸۰ درصد روانشناسی و ۲۰ درصد دانش معامله‌گری است. با دانش روانشناسی معامله عالی، تمرکز بر روی فرآیند معامله‌گری در بازارهای مالی آسان خواهد بود.

ماموریت

_
معامله‌گری یکی از بهترین فرصت‌های اقتصاد ما است. معامله‌گری از معدود روش‌هایی است که فرد می‌تواند با یک سرمایه کوچک شروع کند و به یک مولتی‌میلیونر تبدیل شود.

جک دی شواگرنویسنده کتاب جادوگران بازار

همان‌طور که جک شواگر به درستی می‌گوید، معامله‌گری یک ابزار سرمایه‌گذاری عالی و معامله در بازارهای مالی روشی خارق‌العاده برای کسب سود اقتصادی است. علاوه بر این، ما معتقدیم که هر کس می‌تواند یک معامله‌گر موفق باشد؛ به شرط داشتن دانش، پشتیبان و تعهد.

ماموریت ما کمک به معامله‌گران تازه کار است که برای دستیابی به موفقیت مصمم و متعهد هستند.

آیا سوالی دارید؟
با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم